Share on

    Britannia 50-50 Maska Chaska Biscuits, 38 g

    4.1
    Price: ₹9(₹23.68 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    38 g
    ₹9(₹23.68 / 100g)
    114.1 g
    ₹25.65(₹22.48 / 100g)
    ₹ 275% OFF
    6x38 g(Multipack)
    ₹51.84(₹22.73 / 100g)
    ₹ 544% OFF
    300 g
    ₹75(₹25 / 100g)
    ₹ 10025% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Britannia 50-50 Maska Chaska Biscuits

    More Information

    Brands