BB Royal Organic Sona Masoori Raw Rice/Akki, 1 kg
| MRP: | ₹106 |
| Price: ₹101 | (₹10.1 / 100g) |
| You Save: | ₹5 OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes1 kg
₹101(₹10.1 / 100g)₹ 106₹5 OFF
26 kg
₹1954(₹7.51 / 100g)₹ 279930% OFF
10 kg
₹793(₹7.93 / 100g)₹ 114931% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedBB Royal Organic Sona Masoori Raw Rice/Akki