Share on

    bb Popular Ponni Raw Rice - 6+ Months Old, 5 kg Pouch

    4
    MRP: ₹400
    Price: ₹358(₹7.16 / 100g)
    You Save: 11% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    5 kgPouch
    ₹358(₹7.16 / 100g)
    ₹ 40011% OFF
    26 kgBag
    ₹1799(₹6.91 / 100g)
    ₹ 208014% OFF
    1 kg(6 + Months Old)
    ₹79(₹7.9 / 100g)
    ₹ 80₹1 OFF
    10 kg(6 + Months Old)
    ₹772(₹7.72 / 100g)
    ₹ 800₹28 OFF
    25 kg(6+ Months Old)
    Not available

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Popular Ponni Raw Rice - 6+ Months Old

    More Information