Share on

    Maggi 2-Minute Instant Masala Noodles, 140 g

    4.1
    Price: ₹1(₹0.71 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    140 g
    ₹1(₹0.71 / 100g)
    70 g
    ₹14(₹19.99 / 100g)
    280 g
    ₹60(₹21.42 / 100g)
    420 g
    ₹70.56(₹16.8 / 100g)
    ₹ 8416% OFF
    560 g
    ₹112(₹19.99 / 100g)
    840 g(12x70 g)
    ₹161(₹19.16 / 100g)
    ₹ 168₹7 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Maggi 2-Minute Instant Masala Noodles

    More Information

    Brands