Britannia Marie Gold Biscuits, 36.6 g
| Price: ₹5 | (₹13.66 / 100g) |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes117 g
₹17.73(₹15.15 / 100g)₹ 182% OFF
190 g
₹28.65(₹15.07 / 100g)₹ 305% OFF
250 g
₹36(₹14.4 / 100g)₹ 4010% OFF
300 g
₹36(₹12 / 100g)₹ 4010% OFF
585 g(Buy 4 Get 1 Free)
₹84.04(₹14.36 / 100g)₹ 885% OFF
950 g
₹114.1(₹12.01 / 100g)₹ 14019% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedBritannia Marie Gold Biscuits