Share on

    Daawat Rozana Super Basmati Rice, 5 kg

    3.8
    MRP: ₹486
    Price: ₹353(₹7.06 / 100g)
    You Save: 27% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    5 kg
    ₹353(₹7.06 / 100g)
    ₹ 48627% OFF
    1 kg
    ₹79(₹7.9 / 100g)
    ₹ 10021% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Daawat Rozana Super Basmati Rice

    More Information

    Brands