Share on

    bb Royal Sona Masoori Rice/Akki Raw Rice/Akki - Super Premium, 1 kg (18+ Months Old)

    3.8
    Price: ₹75(₹7.5 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg(18+ Months Old)
    ₹75(₹7.5 / 100g)
    10 kg(18+ Months Old)
    ₹724(₹7.24 / 100g)
    ₹ 100028% OFF
    5 kg(18+ Months Old)
    ₹374(₹7.48 / 100g)
    ₹ 375₹1 OFF
    26 kg(18+ Months Old)
    ₹1901(₹7.31 / 100g)
    ₹ 226216% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    bb Royal Sona Masoori Rice/Akki Raw Rice/Akki - Super Premium

    More Information

    Brands