Share on

    Sunfeast YiPPee! Magic Masala Instant Noodles With Added Veggies, 544 g

    4.2
    MRP: ₹112
    Price: ₹103.04(₹18.94 / 100g)
    You Save: ₹9 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    544 g
    ₹103.04(₹18.94 / 100g)
    ₹ 112₹9 OFF
    272 g
    ₹44.5(₹16.36 / 100g)
    ₹ 6026% OFF
    23.5 g
    ₹5(₹21.27 / 100g)
    51.2 g
    ₹10(₹19.53 / 100g)
    136 g
    ₹30(₹22.05 / 100g)
    408 g
    ₹77.28(₹18.94 / 100g)
    ₹ 848% OFF
    60 g(Pack of 12)
    ₹126(₹17.5 / 100g)
    ₹ 16825% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Sunfeast YiPPee! Magic Masala Instant Noodles With Added Veggies

    More Information

    Brands