BB Royal Organic Sona Masoori Raw Rice/Akki, 2 kg
| Price: ₹190 | (₹9.5 / 100g) |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes26 kg
₹1954(₹7.51 / 100g)₹ 279930% OFF
1 kg
₹101(₹10.1 / 100g)₹ 106₹5 OFF
10 kg
₹793(₹7.93 / 100g)₹ 114931% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedBB Royal Organic Sona Masoori Raw Rice/Akki