Share on

    BB Royal Organic Sona Masoori Raw Rice - 12+ Months Old, 26 kg

    MRP: ₹2799
    Price: ₹1954(₹7.51 / 100g)
    You Save: 30% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    26 kg
    ₹1954(₹7.51 / 100g)
    ₹ 279930% OFF
    1 kg
    ₹101(₹10.1 / 100g)
    ₹ 106₹5 OFF
    2 kg
    ₹190(₹9.5 / 100g)
    5 kg
    ₹435(₹8.7 / 100g)
    10 kg
    ₹793(₹7.93 / 100g)
    ₹ 114931% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    BB Royal Organic Sona Masoori Raw Rice - 12+ Months Old

    More Information